КНИГИ

Книга тижня. Digital Forensics with Kali Linux, Shiva V.N. Parasram

Сьогодні в рубриці “Книга тижня” ми звертаємо вашу увагу на книгу авторства Shiva V.N. Parasram “Digital Forensics with Kali Linux”. Книга орієнтована на криміналістів та дослідників, аналітиків з безпеки та спеціалістів, зацікавлених у вивченні цифрової криміналістики.

На початку вивчення книги плюсем будуть базові знання Kali Linux. Та навіть в разі їх відсутності, книга допоможе зрозуміти основи цифрової криміналістики та налаштування середовища для виконання різних методик розслідування.

Тут представлено набір простих практичних завдань та лабораторних робіт для легкого вивчення і засвоєння матеріалу. А отже, дочитавши книгу, ви будете мати практичний досвід у впровадженні основ цифрової криміналістики — отримання (acquisition), вилучення (extraction), аналіз (analysis) і презентація (presentation) за допомогою інструментів Kali Linux.

Приємного читання!

ISBN: 9781788625005

Замовити книгу можна на https://www.amazon.com/Digital-Forensics-Kali-Linux-investigation-ebook/dp/B076CR3JQY або написавши на адресу [email protected]