Мітапи Новини тижня ОГЛЯДИ Події СВІТ Соц. мережі УКРАЇНА

Facebook, LTE та LockerGoga – найголосніші новини цього тижня

Як facebook зберігає паролі, нові вразливості в LTE і рансомварь, яка закрила заводи.

Facebook, LTE та LockerGoga – найголосніші новини цього тижня

Facebook повідомляє, цього тижня вони виявили зберігання сотні мільйонів паролей своїх користувачів у відкритому вигляді і з можливостями пошуку та аналізу співробітниками компанії.
На данний момент компанія проводить дослідження дкількох збоїв в системі безпеки, які дозволяли розробникам facebook створювати додатки, перехоплювати незашифровані паролю користувачів і зберігати їх на внутрішніх серверах компанії.

Буквально вчора, було опубліковано інформацію, про 36 нових вразливостей в протоколі LTE, які знайшла групв дослідників з Південної Кореї.
Вразливості дозволяють зловмисникам порушувати роботу мобільних базових станцій, блокувати вхідні виклики на пристрої, відключати користувачів від мережі, відправляти підробні SMS-повідомлення, підслуховувати та маніпулювати трафіком користувача.

LockerGoga – рансомварь, яка нещодавно була виявлена, в зв’язку з декількома вдалими інфекціями (атаками) в основному в Європі, і які призвели до великих втрат для бізнеса.
Однією з найбільших атак була атака на одного з впливовіших світових виробників алюмінію і систем живлення з самовідновленням Norsk Hydro. Компанія була змушена закрити декілька своїх заводів по всій Європі і США і перейти на ручне керування.

В той же час Європейський союз повідомляє про підготовку протистояння кіберзагрозам та кібератакам перед виборами, які відбудуться 23-26 травня 2019 року.

І на останок, нагадуємо, що в Києві відбувся благодійний семінар з кібербезпеки для малого і середнього бізнесу. Долучайтесь до перегляду!

Слідкувати за кіберновинами України і світу ви також можете в нашому телеграм-каналі InSecureUA.