Новини тижня Новини тижня СВІТ

Відключення Cloudflare і Facebook, нова політика YouTube і трохи оновлень

Що цікавого сталося тижня що минув?

Ніхто не застрахований від невдалого деплою в тому числі Cloudflare. 2 липня близько 30 хвилин відвідувачі порталів клієнтів компанії могли замість очукуваної інформації отримати у відповідь 502 помилку, Bad Gateway. Причиною цього був непередбачуваний зріст навантаження ЦПУ обладнання у внутрішній мережі. В своєму блозі компанія називає причину – помилка розгортання оновлення програмного коду, яке було повернено до попередньої версії як тільки виявили проблему.
Дана ситуація, як і інцидент з Amazon в березні 2017 року, показала наскільки інтернет чутливий і в деяких проявах залежить від одного постачальника.

Також цього тижня були помічені тривалі проблеми з доступом до інфраструктури Facebook — безпосередньо сайт і мобільні додатки компанії, WhatsApp та Instagram.

Також стало відовим, що YouTube почав видаляти відео, які містять пояснення та інструкції використання хакерских технік або обходу систем безпеки. Компанія пояснює, що це пов’язано з їх оновленою політикою.

Цього тижня декілька компаній опублікували інформацію про виправлення вразливостей. Cisco випустили оновлення безпеки для свого мережевого і комутаційного обладнання для виправлення проблем 18-CVE-***. 10 з цих виправлень визначено як високоркзикові.

VMware повідомила про підготовку оновлень лінійки продуктів для виправлення вразливаостей SACK Panic (CVE-2019-11477) та SACK Excess Resource Usage (CVE-2019-11478).

Google тим часом виправив 3 критичні RCE вразливості в Android.

І на останок. Грузія підтвердила, що частина судочинної системи була виведена з ладу в зв’язку з рансомваре атакою.

Залишайтесь в курсі останніх новин і підписуйтесь на наш телеграм-канал!