ОГЛЯДИ СВІТ

Хакери викрали 19 мільйонів дол.США з біржі криптовалюти Bithumb

Як було повідмлено 30 березня, за день до цього хакери викрали 19 мільйонів дол.США з популярної в Південній Кореї біржі криптовалюти Bithumb.

За словами Дов Ван (Dovey Wan) з Primitive Ventures, яка була першою хто опублікував інформацію в соціальних медіа, зловмисники скомпрометували ряд EOS та XRP гаманців біржі Bithumb і перевели близько 3 млн EOS (~ 13 млн дол.США) та 20 млн XRP (~ 6 млн дол.США) до свого новостворенного аккаунту.
Після цього валюта була переведена в інші новостворені гаманці на інших біржах, таких як Huobi, HitBTC, WB, та EXmo.

В минулому Bithumb вже був декілька разів зкомпрометований. Останнього разу це було в червні 2018 року, коли хакери поцупили 31млн дол.США та в липні 2017, коли було викрадено 1млн дол.США.

“And this is the second time Bithumb saw a MAJOR hack, last time it was hacked with a loss over $30m.. lol and after the first hack it was STILL able to get the fiat license from Korea and WTF??”

Пише Ван в своєму Twitter.

Також зазначається, шо приватний ключ для EOS гаманця біржі Bithumb було викрадено (адреса g4ydomrxhege), що дозволило зловмисникам зробити переказ на свою адресу “ifguz3chmamg.”

Дане зображення від Чангпенг Жао (Changpeng Zhao), CEO біржи криптовалюти Binance, пояснює як зловмисники переказували кошти після їх викрадення.
Самі перекази виглядали так:
EXMO: 662,600
Huobi: 263,605
Changelly 143,511
KuCoin: 96,270
CoinSwitch: 38,725

У відповідності до заяви, яку в своєму блозі опублікувала Bithumb, вони все ще займаються розслідуванням і вони вважають, що в даному випадку не обійшлось без допомоги із середини компанії.

We deeply apologize to our members for delaying the cryptocurrency deposit and withdrawal service,” Bithumb said.
“As a result of the inspection, it is judged that the incident is an accident involving insiders because the external intrusion path has not been revealed until now. Based on the facts, we are conducting intensive investigations with KISA, Cyber ​​Police Agency and security companies.”

Тим часом Bithumb повідомляє, що вони працюють з основними криптовалютними біржами та фондами в надії відновити еквівалент криптовалюти.
Минулого року, після викрадення 30 млн. дол.США в EOS, їм вдалося відновити половину викраденого. Та чи вдасться їм те саме цього разу?