КНИГИ

Книга тижня Introduction to Machine Learning

Повна назва книги Introduction to Machine Learning with Applications in Information Security за авторством Марка Стампа (Mark Stamp). У автора більше 7 років роботи в АНБ і 2 роки в стартапі в Кремнієвій долині. Любов до штучного інтелекту з’явилась ще на початку 90х і у 2018-му оформилась в дану книгу.

Introduction to Machine Learning with Applications in Information Security охоплює великий спектр алгоритмів машинного навчання з реалістичними прикладами. Ця книга не є математичною викладкою, тут немає доведення теорем чи інших видів математичної теорії, але її математична складова є витонченою та цікавою. Метою є представлення тем на інтуітивно зрозумілому рівні і пояснення основних понять та принципів.
Та все ж таки книга орієнтована на галузь інформаційної безпеки, тому більшість прикладів пов’язані з даною тематикою або навіть розроблялись з орієнтацією на шкідливі додатки.

Якщо вас цікавить розвиток штучного інтелекту, його використання та адаптація, а також інформаційна безпека та поєднання цих двох компонентів – то книга може стати вашим вірним товаришем.

Книга не потребує якихось спецефічних навичок для розуміння, але деяки приклади вимагають базових знань в програмуванні, основи роботи комп’ютера та основи математики. Також для повного розуміння книги необхідне глибоке знання англійської мови.

Придбати книгу можна на Amazon.

ISBN-13 978-1-138-62678-2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *